Aktuálně

Masopustní odpoledne v našem domově

V úterý odpoledne jsme si užili masopustní odpoledne s velkým rejem masek v doprovodu kapely Stofka. Zazpívali jsme si, zatancovali a hodovali a ochutnali spoustu zabíjačkových pokrmů.  ... detail

Beseda s Policií České republiky

Spoustu zajímavostí a doporučení k bezpečnosti jsme se dozvěděli od pana policisty, který za námi přijel z Olomouce. Beseda se nám moc líbila a těšíme se na příště.  ... detail
Odkazy
Kontakt
Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané,
příspěvková organizace

Komenského 291
783 44 Náměšť na Hané

tel.: 585 952 146
Datová schránka: 4gqkj8u
info@ddnamestnahane.cz

pátek 21.02.2020 
svátek má Lenka

Aktuálně
Masopustní odpoledne v našem domově
Masopustní odpoledne v našem domově 19.02.2020
V úterý odpoledne jsme si užili masopustní odpoledne s velkým rejem masek v doprovodu kapely Stofka. Zazpívali jsme si, zatancovali a hodovali a ochutnali spoustu zabíjačkových pokrmů. 
... celý článek

Beseda s Policií České republiky
Beseda s Policií České republiky 10.01.2020
Spoustu zajímavostí a doporučení k bezpečnosti jsme se dozvěděli od pana policisty, který za námi přijel z Olomouce. Beseda se nám moc líbila a těšíme se na příště. 
... celý článek

Tříkrálová kavárna
Tříkrálová kavárna 10.01.2020
Na Tři krále jsme u nás přivítali křesťanský soubor, který nám zahrál Živý Betlém a poté jsme si společně při příležitosti završení vánočního času zazpívali koledy. 
... celý článek

Připojení do projektu Ježíškova vnoučata
Připojení do projektu Ježíškova vnoučata 10.01.2020
Opět jsme se připojili do krásného projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Všem dárcům děkujeme za dárky a zážitky pro naše seniory. 
... celý článek

Návštěva adventního zámku v Náměšti na Hané
Návštěva adventního zámku v Náměšti na Hané 10.01.2020
Na pozvání paní kastelánky jsme měli možnost navštívit krásně nazdobený místní zámek. Paní průvodkyně nám popovídala spoustu zajímavostí a shlédli jsme pohádkové divadelní představení. 
... celý článek

Vánoční výlet do Loštic
Vánoční výlet do Loštic 10.01.2020
V adventním čase jsme se vydali na výlet do Loštic, navštívili jsme Muzeum tvarůžků, které kromě báječného výkladu paní průvodkyně bylo krásně vánočně vyzdobené. 
... celý článek

Strom splněných přání od obchodního domu Globus
Strom splněných přání od obchodního domu Globus 08.01.2020
17. prosince jsme na naší vánoční besídce přivítali také Ježíšky (v podobě zaměstnankyň obchodního domu Globus), které v rámci Stromu splněných přání přivezli našim klientům bohatou vánoční nadílku. Za všechny dary moc děkujeme. 
... celý článek

Mikulášské vystoupení dětí ze Základní školy Svatoplukova v Olomouci
Mikulášské vystoupení dětí ze Základní školy Svatoplukova v Olomouci 06.12.2019
Ve čtvrtek 5. prosince za námi přijel rej mikulášů, čertů a andělů v podání dětí a paní učitelek ze ZŠ Svatoplukova v Olomouci. Děti zazpívaly a zahrály na hudební nástroje nejen ve společenském sále, ale také na pokojích klientů. 
... celý článek

Vánoční vystoupení studentů Střední zdravotnické školy
Vánoční vystoupení studentů Střední zdravotnické školy 06.12.2019
Ve středu 4. prosince jsme přivítali studenty Střední zdravotnické školy v Olomouci, kteří nám zazpívali vánoční koledy a doprovodili na hudební nástroje a poté rozdali všem našim klientům vánoční přáníčka. Vystoupení pokračovalo i na pokojích klientů. 
... celý článek

Vánoční jarmark v Náměšti na Hané
Vánoční jarmark v Náměšti na Hané 06.12.2019
V pátek odpoledne 29. listopadu jsme se vydali na vánoční jarmark na náměstí v Náměšti na Hané podívat se na vánoční strom, betlém a obdivovat sortiment prodejců na vánočních stáncích. 
... celý článek©2009 Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace | Created by Radek Ohanka