Po celý školní rok jsme se pravidelně setkávali s dětmi z náměšťské mateřské školy. Společně jsme prožili mnoho krásných chvil, sdíleli radost, smích i vzájemnou blízkost, a tak bylo na místě zakončit naše mezigenerační setkávání slavnostním způsobem. Na rozloučenou s předškoláky jsme si společně užili divadelní představení „Poví Ti to přísloví“, které nám s velkým nadšením a uměleckým mistrovstvím odehráli Jana Nováková a Vojtěch Poštulka. Krásný zážitek umocnil Vojtěch Poštulka svým nádherným zpěvem hudebních árií, které si získaly obdiv malých i velkých diváků. Po představení nastala chvíle loučení. Našim budoucím školákům jsme popřáli mnoho štěstí, radosti a úspěchů při vstupu do první třídy. Na památku jsme si předali drobné dárečky, které nám budou připomínat společně strávený rok plný přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Děkujeme všem dětem a paním učitelkám za krásná setkání, která obohatila životy nás všech. A na děti, které zůstávají ve školce, se už nyní těšíme v příštím školním roce. Přejeme našim předškolákům šťastný krok do nové životní etapy a mnoho úspěchů ve škole!