Měsíc květen je již za námi a my s radostí vzpomínáme na naši slavnost kácení máje. Děkujeme panu Josefu Sýkorovi za veselé hudební vystoupení, paní Marcele Sýkorové za prodej nádherných dřevěných výrobků z loučanského obchůdku U Sýkorek a v neposlední řadě všem našim milým dobrovolníkům za skvělou společnost a výpomoc.