Odpoledne s koňmi

27. 05. 2026  v 0:00 hodin 

Dnes nás navštívili koně naší pečovatelky Lucie, která za námi přijela se svými mazlíčky až z dalekých Luběnic. Připravila nám všem krásné a nezapomenutelné odpoledne. Někteří z nás měli z koní respekt, jiní si s úsměvem vzpomněli na časy, kdy sami měli doma koně. Vzpomínalo se, povídalo a užili jsme si spoustu legrace. Koně se nakonec stali nádhernými „fotomodely“ a vzniklo nespočet dojemných i veselých momentů. Děkujeme Lucce za úžasné odpoledne plné radosti, úsměvů a krásných vzpomínek.


 
top